Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Dla spawacza mig mag od 17.08 Dania

Dla spawacza mig mag od 17.08 DaniaWitamy,

Posiadamy aktualnie oferte pracy dla 2 spawaczy na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG (nr ref. mig/mag)

Zakres zadań:
-spawanie, prace monterskie i ślusarskie w zakresie dużych konstrukcji stalowych (typu hale) w zakladzie przemysłowym zlokalizowanym w miejscowości Hobro (plw. Jutlandzki)

Oferujemy:
-stawka 125 dkk/h brutto
-wyplata wynagodzenia co 2 tyg.
-pomoc w zakwaterowaniu (koszt ok. 800 dkk tyg. jest odciagana z wynagrodzenia)
-dlugi kontrakt

Oczekujemy::
-udokumentowane doswiadczenie zawodowe w charakterze spawacza MIG/MAG min. 3 lata (umowy, świadectwa pracy lub referencje)
-aktualne certyfikaty spawalnicze (135/136 w poz. PF)
-znajomosc rysunku technicznego
-znajomosc j. angielskiego (warunek konieczny)
-prawo jazdy + wlasne auto
-gotowości do wyjazdu do Danii w dn. 16 sierpnia i podjecia pracy od 17 sierpnia.

Pensja: 125 dkk/h
Lokalizacja: Hobro
Firma: JobSuppply Polska Sp. z o
Oferta pracy Dla spawacza mig mag od 17.08 Dania może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 3168 razy | 12-08-2011