Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Cukiernik Piekarz - Belgia

Cukiernik Piekarz - BelgiaABC Work (licencja nr 12912) #8211; Aktualnie dla naszych belgijskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Cukiernik/Piekarz.

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Cukiernik/Piekarz #8211; BELGIA
Miejsce pracy: Oostkamp , Belgia

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 14#8364; #8211; 16#8364; /h. (dodatek 120% stawki)
zatrudnienie na warunkach belgijskich
zwrot pieniędzy za dojazd do Belgii do 150#8364;
premię roczną #8211; w skali przepracowanego roku 8, 33% rocznych zarobków brutto #8211; pod warunkiem przepracowania 65 dni
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
zorganizowane dojazdy do pracy
ubezpieczenie zdrowotne
opiekę polskiego koordynatora
pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalony termin wyjazdu
premię za polecenia kandydata do pracy
Zakres obowiązków:

Praca przy produkcji ciast, ciastek itp. 1 zmiana dzienna przygotowuje wypieki i kremy, a nocna robi z nich gotowe produkty.
praca 5-6 dni w tygodniu. Nadgodziny z pewnością możliwe.
cukiernia przemysłowa, szybkie tempo i masowa produkcja.
Dzienna zmiana od 7:00 do 15:00, nocna od 19:00 do 3:00
Wymagania:

Dyplom i/lub co najmniej 3 lata doświadczenia jako cukiernik
Bez znajomości języka
Prawo jazdy kat. B
Odpowiedzialność, dokładność
Motywacja do pracy

Prosimy o załączenie klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.#8221;
Pensja: 14 - 16 E /h
Lokalizacja: Oostkamp
Firma: ABC Work
Oferta pracy Cukiernik Piekarz - Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

ABC Work | Czytano 204 razy | 20-07-2021