Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Ciesli Gwadaloupe uwaga oszust

Ciesli  Gwadaloupe uwaga oszustUwaga na tego pana!!!

Chcę wszystkich ostrzec przed tym osobnikiem. Ściaga polaków na Gwadelupe na poczatku jest wszystko ok po trzech tygodniach szuka dziury w całym. Gdy przychodzi czas wypłaty odlicza za bilet, ktory kosztuje ponad 4000zł za kwatere zostawia bez jednego euro. Bazuje na tym ze tam nie ma Polskiej ambasady ( jest Holenderska) ale sie nie dostaniecie bo jest tak cwany ze zabiera od razu samochód i telefon komórkowy, policja nie chce sie mieszac.Więc pan Arkadiusz co miesiac sciąga nowych idiotów.

Uwaga na to ogloszenie!!!! Bo to oszust!!!
Poszukuje dwoch ciesli budowlanych zarejestrowanych jako firma. Moja firma zajmuje sie budowaniem szkieletowych domow z drewna, malych domkow ogrodnichych, altanek, malych konstrukcji z drewna jak I pracami wykonczeniowymi. 
Jako firma, wystawiacie dla mojej firmy fakture co miesiac za wykonywane uslugi, 2000EUR za pracownika.Przylot na Gwadaloupe, “od jutra" powrot do Polski 15 grudnia.Nastepnie powrot na Gwadalupe 5 stycznia do 30 lipca 2015 roku.
Pokrywam koszt wynajecia dla was domu na Guadeloupie, dwa pokoje z klimatyzacja, salon, kuchnia, ogrod, itd.
Wynajmuje wam samochod na dojazd do pracy I na plaze na Gwadaloupie.
Przyjazd I wyzywienie na wasz koszt.
Ceny I sklepy jak we Francji.
Upal i slonce caly rok, 30°C, w nocy temperatura spada na 25°!
Praca od poniedzialku do piatku 7g - 15g,  sobota 7g do 13g.
Czekam na powazne oferty z cv i z potwierdzeniem dzialalnosci gospodarczej.
Z powazaniem,
Arek
Pensja:
Lokalizacja: Gwadaloupe
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Ciesli Gwadaloupe uwaga oszust może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 1164 razy | 27-09-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ