Strona główna >> Grecja >> Szukam pracy

Blacharz-dekarz mistrz dyplomowany

Blacharz-dekarz mistrz dyplomowanyWykształcenie średnie 48 lat, MISTRZ Dyplomowany, KWALIFIKACJE PEDAGOGICZNE , abstynent sumienny i bardzo pracowity.Dyspozycyjny i dokładny.Dodatkowo posiadam prawo jazdy zawodowe kat. B-C-E karta kierowcy, ADR badania lekarskie+psychologiczne.Zdecydowany na każdy rodzaj pracy nawet pomoc w gospodarstwie itd.
Pensja:
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Blacharz-dekarz mistrz dyplomowany może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Grecja >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1303 razy | 25-02-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.