Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Analityk zasobów internetowych - praca zdalna

Analityk zasobów internetowych - praca zdalnaW związku z intensywnym rozwojem naszej firmy oraz nowymi projektami, poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka zasobów internetowych

Opis stanowiska:
Praca w systemie Home Office - przeszukiwanie zasobów internetowych (np. dane potencjalnych kontrahentów, informacje o produkcie) pod kątem zleconego zadania m.in poprzez ankietowanie e-mail, a następnie tworzenie bazy danych.

Zakres obowiązków:
Praca zdalna w domu (miejscu zamieszkania). Analizowanie i weryfikacja specyfikacji biznesowej i technicznej. Prowadzenia badań ruchu internetowego naszych klientów. Dostarczanie statystyk tworzenie raportów i baz danych.

Wymagania:
Dobra znajomość Internetu, dobra znajomość pakietu Office, dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie i zapał do pracy.

Mile widziane:
Doświadczenie na podobnym stanowisku, ukończone studia wyższe, znajomość narzędzi analitycznych (Google Analytics i podobne). Chęć do rozwoju i zaangażowanie w poszukiwaniu nowych rozwiązań.

Oferujemy:
Możliwość pracy zdalnej, w domu, wykonywanej wyłącznie przez internet. Udział w współtworzeniu i dostarczaniu nowatorskich rozwiązań komunikacji online, wyjątkowe możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania - zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło.
Możliwość dalszej współpracy - stabilne zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie

Aplikacje:
Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres praca@net-sante.pl

Do dokumentów proszę zamieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".
Pensja: 1500 zl
Lokalizacja: Białobrzegi, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kozienice, Legionowo, Lipsko, Łosice, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Przysucha, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów
Firma: NET-Sante sp. z o.o.
Kontakt
Oferta pracy Analityk zasobów internetowych - praca zdalna może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 11043 razy | 12-02-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Kanał RSS Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica
Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.