Strona główna >> Aktualności

5 elementów niezbędnych do sukcesu Twojego e-sklepu

5 elementów niezbędnych do sukcesu Twojego e-sklepu Planujesz rozpoczęcie biznesu w branży e-commerce? Doskonale! Wartość handlu w sieci stale rośnie. Poznaj 5 niezbędnych elementów, które pomogą Ci odnieść sukces!

1. Atrakcyjna witryna

Pierwszy spośród nich to atrakcyjny interfejs sklepu. Ludzie kupują oczami, co nie dotyczy tylko towarów. Zadbaj o przyjazny i intuicyjny interfejs. Prawdopodobnie tworząc swój pierwszy sklep, skorzystasz z gotowego szablonu, ale warto skonsultować ostateczny kształt witryny ze specjalistą z dziedziny user experience.


2. Skuteczna promocja w sieci

Zarezerwuj odpowiednio wysoki budżet na promocję w sieci. Masz do dyspozycji wiele kanałów. Określ grupy docelowe dla Twoich produktów i kieruj do nich spersonalizowane komunikaty marketingowe. Nie bój się budować lojalność klientów poprzez promocje cenowe. Korzystaj z remarketingu, aby walczyć z porzuconymi koszykami.


3. Wygodne metody płatności

Pamiętaj, że Twoi potencjalni klienci zwracają uwagę nie tylko na jakość i cenę towaru. Niemal równie istotnym z ich punktu widzenia czynnikiem jest dostęp do preferowanych form płatności. Wybierz ofertę dostawcy, który zapewni możliwość wykorzystania wszystkich metod płatności, dostępnych aktualnie na rynku. Niektórzy klienci wolą wygodnie korzystać z karty płatniczej, inni wybierają tradycyjne przelewy, a jeszcze inni przesyłki za pobraniem. Nie rezygnuj z żadnej z tych grup, bo równie dobrze możesz odsyłać potencjalnych klientów do swojej konkurencji.


4. Szybkie dostawy

Zadbaj również o szybkie dostawy Twoich produktów i daj klientom alternatywy w tym zakresie. W tym celu warto skorzystać z internetowego brokera kurierskiego, takiego jak Sendit.pl. Wysyłki będą się wówczas odbywać w sposób półautomatyczny, a Ty uzyskasz atrakcyjne rabaty dla swojego e-sklepu. To naprawdę się opłaca!


5. Rzeczowa obsługa klienta

Klient nasz pan - prowadząc biznes w sieci, musisz na co dzień kierować się tym powiedzeniem. Odpowiadaj na zapytania klientów jak najszybciej, na wielu kanałach - poprzez wiadomości e-mail, telefony, czaty live i media społecznościowe. Rozwiązuj błyskawicznie ewentualne problemy klientów, na przykład poprzez zaawansowane śledzenie przesyłek, o którym więcej przeczytasz pod tym adresem: https://www.sendit.pl/sledzenie-przesylek.

U progu rozpoczęcia e-biznesu czeka Cię wiele pracy, ale efekty mogą przejść najśmielsze oczekiwania!


Artykuł partnerski.


~Gosc | Czytano 1032 razy | 22-09-2020 | oferty pracy [0]

® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.