Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Technolog szlifowania CNC - Brno, Czechy

Technolog szlifowania CNC - Brno, CzechyAgencja pośrednictwa pracy Tim Lewis Recruitment s.r.o.

Nasze biuro w Pradze zostało otwarte w 2004 roku, skąd działamy w obrębie całej Republiki Czeskiej oraz pośredniczymy w doborze kandydatów dla naszych klientów w Wielkiej Brytanii.

Nasz klient jest liderem w swojej branży na rynku czeskim, jest największym w Europie Środkowej producentem wielkogabarytowych kulistych walców i łożysk.

Firma dostarcza kompletnych dla przemysłu metalurgicznego, energetycznego, wydobywczego,
motoryzacyjny oraz rolnictwa. Wytwarza zarówno standardowe jak i specjalistyczne łożyska, dostosowane do potrzeb klienta.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem, oraz zakupem nowych maszyn do parku maszynowego, poszukuje:

TECHNOLOG SZFLIFOWANIA CNC - (Brno)

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie / wyższe techniczne - kierunek związany z obróbką metali
Wiedza i doświadczenie w dziedzinie szlifowania i operacji z wiązanych z wykańczaniem metalu
Praktyka w dziedzinie szlifowania min. 5 lat
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, przynajmniej na poziomie podstawowym
Orientacja w dokumentach technicznych
Znajomość obsługi komputera
Samodzielność i odpowiedzialność
Gotowość do uczenia się nowych rzeczy

Zadania:
 tworzenie procesów technologicznych
 propozycje zmian technologicznych
 zapewnienie planów dostosowawczych
 testowanie nowych narzędzi i akcesoriów
 zapewnienie technologicznego i technicznego wsparcia dla szlifierek konwencjonalnych i szlifierek CNC

Oferujemy:
Praca w dużej firmie w dziedzinie inżynierii, lidera na rynku.
Zatrudnienie na stałe bezpośrednio u klienta.
Możliwość rozszerzenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności (1000 - 1500 EUR)
System świadczeń pracowniczych - kartki żywnościowe, tydzień urlopu więcej, ubezpieczenia na życie

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 Poz. 883)".
Pensja: 1000 - 1500 EUR
Lokalizacja: Brno
Firma: Tim Lewis Recruitment
Oferta pracy Technolog szlifowania CNC - Brno, Czechy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1347 razy | 11-12-2012