Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy


Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
meg29
meg29
Der Leader Personal
Der Leader Per
kasia Gutkowska
kasia Gutkowsk
klaudyia
klaudyia
Aktualności

Najniższa krajowa 2018

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Austria >> Szukam pracy

Szukam pracy w restauracji

Szukam pracy w restauracjiWitam wszystkich! Szukam pracy w restauracji w Niemczech lub Austrii. Mam na imię Łukasz, mam 37 lat, niepalący, bez problemów alkoholowych, język niemiecki podstawowy trochę słaby ale na bierząco studiowany lecz daję sobie radę z komunikacją w restauracji na kuchni i nie potrzebuję polskiego koordynatora żeby pójść do lekarza czy do sklepu. Mój zawód wyuczony to technik rolnik-ogrodnik z dyplomem oraz informatyk. Jestem bezkonfliktowy, dostosowuję się do każdej atmosfery, wykonuję pojecenia przełożonych i nie stawiam oporu do nowych wyzwań. Od połowy roku 2014 d0 końca roku 2017 pracowałem w czterech restauracjach nad jeziorem Bodeńskim gdyż do tylu zostałem przeszkolony przez swojego byłego szefa. Pracowałem na kuchni zimnej, jako pomoc kuchenna szefa kuchni, jako pomoc majsterhausa i osoba wielozadaniowa ale ze względu na nowy personel zrezygnowałem. Rok 2018 przepracowałem również w restauracji Hofgut Kargegg w Allensbach w okolicy jeziora Bodeńskiego jako pomoc szefa kuchni. Jestem gotowy na pracę całoroczną tak jak pracowałem wcześniej. Szukam pracy z zakwaterowaniem. Obecnie przebywam w Polsce i jestem gotowy na wyjazd tuż po 1 stycznia 2019. Agencjom pośrednictwa pracy z góry dziękuję.
Moje dane:

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt 4u
lukas1981pl@yahoo.com
+49 151-635-61-388
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 25 razy | 06-12-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2018 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica