Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy


Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
AnnaK
AnnaK
Renata22
Renata22
marcinw3
marcinw3
anula_2402
anula_2402
Aktualności

Najniższa krajowa 2018

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Austria >> Szukam pracy

Szukam pracy w restauracji

Szukam pracy w restauracjiWitam wszystkich! Szukam pracy w restauracji w Niemczech lub Austrii. Mam na imię Łukasz, mam 37 lat, niepalący, bez problemów alkoholowych, język niemiecki podstawowy trochę słaby ale na bierząco studiowany lecz daję sobie radę z komunikacją w restauracji na kuchni i nie potrzebuję polskiego koordynatora żeby pójść do lekarza czy do sklepu. Mój zawód wyuczony to technik rolnik-ogrodnik z dyplomem oraz informatyk. Jestem bezkonfliktowy, dostosowuję się do każdej atmosfery, wykonuję pojecenia przełożonych i nie stawiam oporu do nowych wyzwań. Od połowy roku 2014 d0 końca roku 2017 pracowałem w czterech restauracjach nad jeziorem Bodeńskim gdyż do tylu zostałem przeszkolony przez swojego byłego szefa. Pracowałem na kuchni zimnej, jako pomoc kuchenna szefa kuchni, jako pomoc majsterhausa i osoba wielozadaniowa ale ze względu na nowy personel zrezygnowałem. Rok 2018 przepracowałem również w restauracji Hofgut Kargegg w Allensbach w okolicy jeziora Bodeńskiego jako pomoc szefa kuchni. Jestem gotowy na pracę całoroczną tak jak pracowałem wcześniej. Szukam pracy z zakwaterowaniem. Obecnie przebywam w Polsce i jestem gotowy na wyjazd tuż po 1 stycznia 2019. Agencjom pośrednictwa pracy z góry dziękuję.
Moje dane:

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt 4u
lukas1981pl@yahoo.com
+49 151-635-61-388
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 118 razy | 06-12-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2019 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica