Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
Janka
Janka
lidziakosz19ok
lidziakosz19ok
pmonika22
pmonika22
Vanessa
Vanessa
Aktualności

Najniższa krajowa 2018

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Dolnośląskie >> Szukam pracy

Szukam pracy jako murarz, przy wyburzeniach

Szukam pracy jako murarz, przy wyburzeniachWitam, szukam pracy przy stanach surowych. Z budownictwem jestem związany od jakiś 15 lat, Czytam plany budowlane. Języki Niemiecki i Angielski w podstawach. Niestety brak prawa jazdy. Pisałem także o sztukatorstwie, gdyż jestem osobą uzdolnioną manualnie, więc bardziej niż budowanie wychodzi mi malowanie, rzeźbienie i tego typu prace. Jeżeli ktoś jest z państwa zainteresowany, to proszę o kontakt.
Pensja: Do negocjacji
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt 4u
+48730359026
piasek87@gmail.com
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


piasek87 | Czytano 54 razy | 04-05-2019

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2019 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica