Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Super oferta od 10.05 do mobilnego seniora z Dusseldorfu

Super oferta od 10.05 do mobilnego seniora z DusseldorfuPflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą.
Podopieczny:
Wiek: 88 lat (1929 r.) Wzrost: 172 cm Waga: 76 kg
Podopieczny po śmierci żony potrzebuje wsparcia. Podopieczny ze względu na wiek ma małe problemy z poruszaniem się oraz trochę problemy z pamięcią ale nie ma demencji. Jest bardzo samodzielną osobą i wszystkie czynności życia codziennego wykonuje sam. Cierpi na częściowe nietrzymanie moczu. Noce przesypia spokojnie. Podopieczny jest bardzo kulturalną i wykształconą osobą (był prawnikiem).
Podopieczny wstaje około 8:30, należy przygotować śniadanie
Około 12 godziny obiad, podopieczny z reguły odpoczywa po obiedzie
Około 15:00 wspólna kawa
18:00 kolacja
koło 21:00 podopieczny kładzie się spać
Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należy wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach oraz przede wszystkim prowadzenie gospodarstwa domowego. Raz w tygodniu przychodzi Pani która sprząta.
Informacje dodatkowe:
Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu wyodrębnionym w domu wielorodzinnym w Dusseldorfu. W domu jest Internet.
Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Pflege mit Herzen
Oferta pracy Super oferta od 10.05 do mobilnego seniora z Dusseldorfu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 439 razy | 21-04-2017