Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Stolarz - obsługa maszyn stolarskich w tym CNC

Cosmoworker Polska jest Agencją rekrutacji i zatrudnienia, działającą na terenie całej Polski w branżach produkcyjnych, przemysłu i budownictwa.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w obróbce drewna i produkcji mebli, poszukujemy kandydatów na stanowisko: STOLARZ, STOLARZ pracujący na maszynach CNC

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • Obsługa podstawowych maszyn stolarskich

  • Obsługa maszyn stolarskich sterowanych numerycznie

  • Cięcie, obróbka, wiercenie, profilowanie - drewno, płyta, mdf, i inn.

  • Konstrukcja stelaży meblowych

  • Kontrola parametrów, wizualna kontrola jakości gotowych elementów

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe (preferowane stolarz)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy obróbce drewna

  • zdolności manualne

  • sumienność i dokładność

  • gotowość do pracy zmianowej

  • Samodyscyplina i motywacja.

Oferujemy:

  • Pracę w znanej i cenionej Firmie, możliwość przeszkolenia na różnego typu maszyny stolarskie

  • Zatrudnienie początkowo na podstawie umowy o pracę tymczasową, po zakończeniu zatrudnienia tymczasowego stabilne zatrudnienie na wieloletnie umowy terminowe lub na czas nieokreślony

  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, progresywny system płac

Dodatkowe informacje:

  • Wypróbuj pracodawcę, później zdecyduj, czy chcesz współpracować z nim na stałe

  • Praca dostępna od zaraz po zakończeniu procesu rekrutacyjnego

Pensja:
Lokalizacja: Swarzędz
Firma: Cosmoworker Polska
Oferta pracy Stolarz - obsługa maszyn stolarskich w tym CNC może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4525 razy | 15-11-2015