Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Specjalista ds. Ofertowania - branża ogólnobudowlana

Specjalista ds. Ofertowania - branża ogólnobudowlanaOpis stanowiska:
-analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,
-wysłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych,
-analizowanie ofert dostawców i komunikacja z dostawcami w zakresie ustaleń ofertowych,
-uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych,
-koordynowanie procesu zmierzającego do zawarcia umów z kontrahentami,
-tworzenie branżowej listy dostawców usług i materiałów.

Wymagania:
-wykształcenie wyższe budowlane,
-doświadczenie w zakresie wyceny prac ogólnobudowlanych,
-dobra znajomość obsługi programu AutoCAD,
-znajomość obsługi programów do kosztorysowania, np. Norma,
-dobra znajomość obsługi MS Excel, MS Word,
-umiejętności negocjacyjne,
-umiejętności współpracy w zespole,
-umiejętności analityczne,
-skrupulatność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
-pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-szeroki pakiet benefitów pracowniczych - prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności kulturalnej,
-współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Specjalista ds. Ofertowania - branża ogólnobudowlana może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4183 razy | 30-08-2016