Strona główna >> Podkarpackie >> Dam pracę

Specjalista ds. Handlowych - branża IT

Specjalista ds. Handlowych - branża ITDla naszego Kluczowego Klienta spółki z branży informatycznej działającej od 2003 roku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Handlowych
Miejsce zatrudnienia: Rzeszów (okolice)
Nr ref.: SH/04/2015
Głównym zadaniem Specjalisty ds. Handlowych będzie sprzedaż rozwiązań IT
do sektora publicznego.

Opis stanowiska:
-sprzedaż rozwiązań IT (sektor publiczny)
-samodzielne przygotowanie ofert
-monitorowanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych
-przygotowanie i kompletowanie dokumentacji przetargowej
-realizowanie założonego planu sprzedażowego
-budowanie długotrwałych relacji biznesowych
-opieka handlowa nad pozyskanymi projektami
-współpraca z działami merytorycznymi, zespołem prawnym, zespołem realizacji
i marketingiem

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne
-Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży do sektora publicznego w branży IT
-Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze Klienta biznesowego
-Dobra znajomość technologii IT
-Znajomość Prawa Zamówień Publicznych i innych aktów prawnych wymaganych do poprawnego przygotowania ofert przetargowych
-Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami
-Umiejętność planowania i organizacji działań w ramach realizowanych projektów
-Umiejętność rozwiązywania problemów
-Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
-Umiejętności analityczne
-Doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu prezentacji
-Znajomości pakietu MS Office i j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
-Czynne prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:
-Zatrudnienie w spółce o wysokiej pozycji rynkowej działającej w oparciu o najnowocześniejsze technologie
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
-Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, notebook, telefon służbowy)
-Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja
-Pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

"Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest MENTOR HR Management., z siedzibą w Rzeszowie (35-328), przy ul. Geodetów 1.
Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."
Pensja:
Lokalizacja: Rzeszów
Firma: MENTOR HR Management
Oferta pracy Specjalista ds. Handlowych - branża IT może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Podkarpackie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4884 razy | 05-02-2015