Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Spawacz

SpawaczSystem czasu pracy: 3 zmiany
Opis Stanowiska Pracy:
Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie w spawaniu blach oraz elementów stalowych - płaskowników, profili, cienkie blachy. Wymagamy min. półrocznego doświadczenia w pracy przy spawaniu. Praca będzie odbywała się w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00. Wymagane jest potwierdzenie umiejętności - certyfikat spawania metodą 135. Przed rozpoczęciem pracy przeprowadzane są próbki spawalnicze, których wynik decyduje o dalszej współpracy. Wynagrodzenie wypłacane jest do 10 dnia następnego miesiąca, w którym była wykonywana praca. Pracodawca nie zapewnia transportu.
Oczekiwania:
poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie w pracy
gotowość do odbycia próbek spawalniczych
Brak przeciwwskazań do pracy na 3 zmiany oraz na hali spawalniczej
Oferujemy:
Umowę o pracę tymczasową za wszystkimi świadczeniami oraz płatnym urlopem
Wynagrodzenie na poziomie minimum 10 zł netto/godz + premie od wyrobienia (premia gwarantowana)
Dobrą atmosferę oraz pozytywne nastawienie do pracownika

Wszystkie osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o przesłanie CV na adres mailowy mirth.rekrutacja@gmail.com lub kontakt pod numerem telefonu 516-730-780.
Pensja: od 10 zł netto/godz + premie
Lokalizacja: Płock i okolice
Firma: Mirth Consulting
Oferta pracy Spawacz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4773 razy | 12-01-2016