Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Spawacz 111 / 136, Belgia

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta -producenta i konserwatora zbiorników oferującego pełen zakres usług przemysłowych związanych z cysternami poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ 111, 136, Belgia

Miejsce pracy: Antwerpia lub Gent

Opis stanowiska:

  • Spawanie konstrukcji zbiorników metalowych

  • Konserwacja i naprawa zbiorników i kontenerów w rafinerii

  • Praca przy budowie nowych zbiorników

  • Praca przy użyciu elektrody oraz półautomatu

  • Praca przy różnych projektach oraz w różnych lokalizacjach

  • Spawanie za pomocą metody 111 i 136

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie spawacza

  • doświadczenie w spawaniu zbiorników metodą 111 i 136

  • uprawnienia spawalnicze ISO 9606-1/ 111/P/BW+FW/FM1/B/s 12mm/PF+PE/bs   i   ISO 9606-1/ 111/P/FW/FM1/R/s 8mm/PB/ml

  • dobra  znajomość języka angielskiego lub francuskiego

  • umiejętność pracy w grupie i samemu

  • własny samochód - mile widziany

  • certyfikat VCA (międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa)

 Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 17,47EUR brutto/h, w skład którego wchodzi:
    - stawka podstawowa 13,98EUR brutto/h
    - dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
    - premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego),

  • pracę min. 39 godzin tygodniowo

  • praca w godzinach 7.30 - 16.00

  • nadgodziny płatne 150%

  • dodatki do kosztów transportu

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

  • możliwość pracy na stałe

Pensja:
Lokalizacja: Antwerpia
Firma: Link2europe
Oferta pracy Spawacz 111 / 136, Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 317 razy | 16-10-2017