Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Serwisant urządzeń elektronicznych

Serwisant urządzeń elektronicznychNasz klient producent elektroniki do urządzeń klimatyzacyjnych i oświetleniowych, poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:
SERWISANT URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH
Lokalizacja: Stargard
Zakres obowiązków:
- diagnostyka i naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
- diagnoza usterek i naprawa płytek drukowanych
- wymiana podzespołów elektronicznych
- wsparcie techniczne produkcji
- zmiana i aktualizacja oprogramowania systemowego
- bieżące raportowanie przebiegu wyników pracy
- obsługa i utrzymanie sprzętów testowych

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe / średnie techniczne elektroniczne lub pokrewne
- umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną
- umiejętność lutowania

Oferujemy:
- pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (Od poniedziałku do czwartku #8211; do wyboru od 6:00 - 14:30, 7:00 #8211; 15:30; w piątek 6:00 #8211; 12:00, 7:00 #8211; 13:00)
- atrakcyjna premia za 100% obecności
- darmowa kawa, herbata
- możliwość rozwoju
- umowę o pracę
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Serwisant urządzeń elektronicznych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 4089 razy | 12-11-2016