Partnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy

Kanał RSS
Adecco Poland
pmonika22
pmonika22
henrykan
henrykan
mateusz19921

Popularne zawody

Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Przedstawiciel Handlowy - woj. małopolskie

Przedstawiciel Handlowy - woj. małopolskieNazywamy się Jobs Plus i od 10 lat pomagamy naszym Kandydatkom i Kandydatom znajdować ciekawą pracę, taką jak ta.

Naszym Klientem jest dystrybutor produktów z branży FMCG. Wspólnie szukamy samodzielnej osoby, która ramię w ramię z zespołem będzie budować fajną, szybko rozwijającą się firmę i zajmie stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - woj. małopolskie

Jeśli:

- chcesz sprzedawać znane marki - idealnie, tylko takie mamy w portfolio
- chcesz poznawać nowych ludzi i budować z nimi relacje - świetnie, to będzie Twoje zadanie
- jesteś samodzielny i cenisz swobodę działania - taka jest ta praca
- masz doświadczenie handlowe w małej/średniej firmie (wystarczy rok) i szukasz lepszego wynagrodzenia - sprawdź, co możemy Ci zaproponować

Twoje zadania:

- aktywne poszukiwanie klientów detalicznych i sieciowych
- dystrybucja produktów najbardziej znanych marek FMCG
- realizacja planów i celów sprzedaży - wiadomo, ale u nas te plany są rozsądne
- kreowanie rozwoju sprzedaży na powierzonym rynku, czyli duża dowolność i zaufanie z naszej strony

Nasza oferta:

- umowa o pracę w stabilnej firmie (25 lat na rynku)
- szkolenie i wdrożenie pod opieką mentora
- nowy samochód również do własnej dyspozycji
- konkurencyjne wynagrodzenie (dobra podstawa + prowizja)

Lokalizacja: Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Kraków, Limanowa, Miechów, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Sucha Beskidzka, Tarnów, Zakopane, Wadowice, Wieliczka
Firma: Jobs Plus
Kontakt 4u
rekrutacja@jobsplus.pl

~Gosc | Czytano 1577 razy | 05-08-2015