Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Programista

ProgramistaDla naszego klienta, firmy zlokalizowanej na terenie Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista

Wymagania:
Wykształcenie wyższe w kierunku Elektrotechniki, Automatyki lub Programowania SPS, Doświadczenie w obsłudze programu Oracle, MS-SQL jak również MS-TSQL
Umiejętność pracy z programami: NET 4.0 GUI- Entwicklung, Visual Basic, Windows Forms
znajomość j. angielskiego j. niemieckiego na poziomie bardzo dobrym
Chęć podróżowania

Zakres obowiązków:
Opracowywanie i dostosowanie programów wizualnych
Praca z bazą danych
Samodzielne opracowywanie i dokumentowanie projektów
Szeregowanie opracowanych procesów programowych
Prezentowanie rezultatów pracy klientom oraz współpracownikom
Samodzielna współpraca z klientem
Rozwój kompleksowych specyfikacji

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia
Możliwość rozwoju zawodowego
Pracę w miłej atmosferze
Atrakcyjne wynagrodzenie
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).
Pensja:
Lokalizacja: Berlin
Firma: Pracownia Profesja
Oferta pracy Programista może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 877 razy | 01-09-2011