Strona główna >> Podkarpackie >> Dam pracę

Praza z wymaganym podstawowym niemieckim

Praza z wymaganym podstawowym niemieckimOFERTA DLA PANI Z PODSTAWOWYMYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM
WYNAGRODZENIE 950 EUR + dodatek świąteczny
Data rozpoczęcia: 09.11.2015 - 09.01.2016; BRANDENBURG 14776 ok. BERLINA
Potrzebna opieka dla Pani:
- mieszka sama, obrzeża miasta, dom 1- rodzinny, do sklepu poniżej 15 min,
- Pani ma 87 lat, waży 46 kg i ma 160 cm wzrostu

CHOROBY/DOLEGLIWOŚCI:
- problemy z poruszaniem z racji wieku,
- częściowa inkontynencja,
- nosi okulary,
- demencja,
- parkinson,
- ma duszności (podawanie tlenu 2 x dziennie)
- nie ma problemów ze zmysłami

OBOWIĄZKI PRZY PANI:
- mycie Pani, ubieranie, rozbieranie,
- transfer z pomocą,
- Pani porusza się głównie na wózku inwalidzkim, potrzebna jest drobna pomoc przy transferze,
- wymaga pampersowania,
- zakupy od czasu do czasu,
- gotowanie,
- prasowanie od czasu do czasu,
- pranie,
- sprzątanie,
- wizyty u lekarza od czasu do czasu.

Pani nie ma problemów ze spożywaniem posiłków oraz ze snem, bierze środki nasenne. Korzysta z chodzika, laski przy chodzeniu, krzesełka toaletowego, podnośnika do wanny, ma specjalne łóżko. Porusza się na wózku inwalidzkim Pani bardzo przyjazna i towarzyska, ma zajęcia logopedyczne oraz fizjoterapeutyczne. W ciągu dnia przychodzi pielęgniarka.
Jest dostęp do internetu oraz TV, w domu są także ptaki.
Od opiekunek wymagane jest doświadczenie w opiece oraz podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Pensja:
Lokalizacja: Stalowa Wola
Firma: Progressio24
Oferta pracy Praza z wymaganym podstawowym niemieckim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Podkarpackie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4747 razy | 23-10-2015