Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Pracownik/Pomocnik budowlany

Pracownik/Pomocnik budowlanyNazywamy się Jobs Plus i świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej. Obecnie w związku z rozbudową dużego zakładu produkcyjnego z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

PRACOWNIK / POMOCNIK
BUDOWLANY
Miejsce pracy: Chrzanów

Zakres obowiązków:

-wszelkie prace budowlane związane z rozbudową zakładu produkcyjnego
-dokonywanie niezbędnych remontów na terenie zakładu

Poszukujemy osób:

-posiadających książeczkę SANEPID
-chętnych do podjęcia pracy w branży budowlanej
-sumiennych i dokładnych

UWAGA: doświadczenie w pracach budowlanych - mile widziane!

Oferujemy:

-pracę na jedną zmianę (od godz. 6.00)
-współpracę na podstawie umowy zlecenia
-rozpoczęcie pracy - quot;od zarazquot;
-atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia)

Nie zapomnij dopisać do CV następującej klauzuli:
quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.quot;

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.
Pensja:
Lokalizacja: Chrzanów
Firma: Jobs Plus
Oferta pracy Pracownik/Pomocnik budowlany może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4977 razy | 19-06-2015