Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik Produkcji Palet

Pracownik Produkcji PaletFirma FHU-MES obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Leipzig, Niemcy

WYMAGANIA:
chęć do podjęcia pracy w Niemczech
mile widziane uprzednie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 zmianowym
mile widziany własny samochód
nizawodność i elastyczność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych
praca fizyczna na linii produkcyjnej
nadzór nad przebiegiem procesu
kontrola jakości wyprodukowanych palet
prace porządkowe

OFERUJEMY:
pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
praca na pełny etat
atrakcyjne wynagrodzenie
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
stawkę godzinową 10, 88#8364; + dodatki (25%nocki, 50%niedziele, 100%święta)
opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: fhu.mes@vp.pl z dopiskiem , , Pracownik Produkcji Palet#8221;
Tel. +48 530 522 892

Prosimy o załączenie klauzuli:
#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)#8221;
Pensja: 7 400 - 12 000 zł/mies. brutto
Lokalizacja: Wadowice
Firma: fhumes
Kontakt 4u
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: fhu.mes@vp.pl z dopiskiem ,,Pracownik Produkcji Palet#8221;
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

fhumes | Czytano 328 razy | 24-05-2022