Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Pracownik Produkcji - Monter Elektroniki

Pracownik Produkcji - Monter ElektronikiPracownik Produkcji - Monter Elektroniki

OCZEKIWANIA:
zdolności manualne
motywacja do pracy
zaangażowanie i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
umiejętność pracy w zespole
dobra organizacja na stanowisku pracy

OPIS STANOWISKA:
przygotowanie materiałów do produkcji wg dokumentacji
dbałość o jakość produkcji zgodnie z obowiązującymi normami
staranne i sumienne wykonywanie prac w wyznaczonych fazach produkcji
montaż ręczny lub automatyczny elementów i podzespołów elektronicznych

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli:

#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych"

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała

Wynagrodzenie: 2 800, 00zł /miesiąc

(Uwaga: na początku 2019 roku planujemy przeniesienie zakładu produkcyjnego do dzielnicy Rybitwy)
Pensja: 2800 pln brutto
Lokalizacja: Kraków, ul. Cystersów 19
Firma: Fideltronik
Oferta pracy Pracownik Produkcji - Monter Elektroniki może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

| Czytano 2787 razy | 04-12-2018