Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Pracownik inwentaryzacji w wybranym markecie

Pracownik inwentaryzacji w wybranym markecieInterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta, jednego z marketów znanej sieci handlowej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji

Obowiązki:

- liczenie towaru
- wykładanie towaru

Wymagania:

- punktualność
- chęć do pracy oraz dyspozycyjność w godzinach nocnych 26 maja br

Oferujemy:
- umowę o dzieło podpisywaną z Interkadra
- stawkę godzinową
- pracę w godzinach nocnych
- pracę w wybranym markecie (KONIECZNIE PODAĆ WYBRANĄ W TEMACIE WIADOMOŚCI)

- Czerska (Mokotów)
- Puławska (Mokotów)
- Modzelewskiego (Mokotów)
- Kochanowskiego (Bielany)
- Conrada (Bielany)
- Marszałkowska (Centrum)
- Złota (Centrum)
- pl. Przymierza (Saska Kępa)
- Góralska (Wola)
- Rembielińska (Bródno)
- Sierpińskiego (Ochota)
- Solec (Powiśle)

- Nowy Dwór Mazowiecki
-Ciechanów
- Płońsk
Lokalizacja: Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Ciechanów, Płońsk
Firma: InterKadra
Oferta pracy Pracownik inwentaryzacji w wybranym markecie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 6848 razy | 17-05-2013