Partnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy

Kanał RSS
martus21
martus21
Oczeretko
Oczeretko
magda3000
magda3000
BePersonnel Ltd
BePersonnel Lt

Popularne zawody

Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Pracownik budowlany- murarz, cieśla

Pracownik budowlany- murarz, cieśla InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowiskach:
Pracownik budowlany- murarz, cieśla szalunkowy
Lokalizacja: Lille

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
prace murarskie z cegły i pustaków
lanie betonu
stawianie ścian z szalunków

WYMAGANIA:
doświadczenie w pracy na budowie
samodzielność w wykonaniu powierzonych prac
chęci i zaangażowanie

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
umowa o pracę tymczasową,
zakwaterowanie zapewnione i opłacone
dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży
dodatek żywieniowy
możliwość pracy w nadgodzinach
długotrwałą współpracę
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Interkadra-2018
Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: praca.francja@interkadra.pl W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 731 750 870/535 510 530

Interkadra-2018 | Czytano 55 razy | 06-12-2018