Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Pracownik biurowy z bardzo dobrą znajomością j.niem

Pracownik biurowy z bardzo dobrą znajomością j.niemFirma pośrednicząca w wysyłaniu pracowników za granicę poszukuje osoby na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY Z BARDZO DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ J.NIEMIECKIEGO

OPIS STANOWISKA:
* Kontakt z klientem niemieckim (maile/telefony), wykonywanie tłumaczeń
* Pomoc w pracach administracyjno-biurowych
* Współpraca z działem księgowym - przygotowywanie dokumentacji
* Pomoc w prowadzeniu i rozliczaniu kasy

WYMAGANIA:
*Znajomość j.niemieckiego na poziomie C2 - WARUNEK KONIECZNY
* Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
* Motywacja do pracy
* Dyspozycyjność i zaangażowanie (gotowość do wyjazdów w delegacje)
* Dobra organizacja pracy, samodzielność w realizacji powierzonych zadań
* Umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych

Oferujemy:
*Umowę o pracę
*Wymiar etatu : 1/2
Pensja:
Lokalizacja: Kraków
Firma: Delis Transport s.c
Oferta pracy Pracownik biurowy z bardzo dobrą znajomością j.niem może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4742 razy | 29-05-2015