Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik biura - wymagane doświadczenie!

Pracownik biura - wymagane doświadczenie!Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Dla naszego długoletniego i zaufanego niemieckiego partnera biznesowego firmy działającej w branży HR poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. rekrutacji / Pracownik biura
Odpowiedzialny za sprawy związane z zatrudnieniem obywateli polskich
Miejsce pracy NIEMCY -Bawaria

Wymagania:
#8226;Preferowane wykształcenie wyższe (kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia),
#8226;Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
#8226;Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
#8226;Zdolności organizacyjne oraz umiejętność zarządzania czasem pracy,
#8226;Umiejętność wyznaczania priorytetów,
#8226;Zorientowanie na realizację wyznaczonych celów,
#8226;Skrupulatność, dokładność, terminowość i silna motywacja,
#8226;Gotowość do przeniesienia się na stałe do Niemiec,

Obowiązki :
#8226;Kontakty z kandydatami ubiegającymi się o pracę
#8226;Kontakty z firmami partnerskimi z Polski i Niemiec
#8226;Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla,
#8226;Tworzenie i uściślanie profili potencjalnych kandydatów,
#8226;Prowadzenie bazy kandydatów w porozumieniu z dyspozytorami
#8226;Prowadzenie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań z kandydatami w biurze
#8226;Raportowanie do przełożonych.

Oferujemy :
#8226;Umowę o pracę z niemiecką firmą #8211; zatrudnienie bezpośrednie,
#8226;Stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
#8226;Możliwość rozwoju i samorealizacji,
#8226;Atrakcyjne wynagrodzenie oraz wszelkie świadczenia socjalne dla pracowników podejmujących pracę na terenie Niemiec,
#8226;Możliwość doskonalenia zawodowego i samorealizacji - pracodawca przejmuje koszty wszystkich niezbędnych szkoleń na terenie Niemiec.

Pensja:
Lokalizacja: Bawaria
Firma: Koncepcja
Oferta pracy Pracownik biura - wymagane doświadczenie! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Koncepcja | Czytano 516 razy | 28-11-2017