Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Praca na produkcji dla grup we Francji

Praca na produkcji dla grup we FrancjiFirma IPF Group, lider wśród firm oferujących propozycje pracy we Francji, poszukuje pracowników do skubania kaczek:

Miejsce pracy: ok. 50 km od Lyonu

Zadania:
- oczyszczanie mięsa
- przekładanie sznurka wokół skrzydeł i udek
- identyfikowanie części nienadających się do spożycia i ich usuwanie
- ręczne przełamywanie skorupy wosku
- kładzenie kaczek na taśmociągu
- oddzielanie całych części mięsa od tych wyciętych
- kontrolowanie jakości mięsa
- układanie wózków w suszarni z odpowiednimi etykietami
- usuwanie piór i kładzenie części mięsa na taśmociągu
Praca wymagająca siły fizycznej.

Rozpoczęcie pracy: 5 lub 8.12.2018
Zakończenie pracy: 22.12.2018

Oferujemy:
- francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- premie dzienne, nocne, za przepracowanie kontraktu
- zorganizowane zakwaterowanie
- pracę w polskim zespole
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 #8364; premii za polecenie pracownika
- pełne ubezpieczenie zdrowotne
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 #8364;)
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.

Wymagania:
- minimum półroczne doświadczenie w pracy na produkcji
- własne auto #8211; możliwość wyjazdu i pracy razem z przyjaciółmi
- chęć wyjazdu do pracy za granicą na dwa tygodnie

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu pod gabriela.zwierzchowska@ipf.jobs
Pensja:
Lokalizacja: Lyon
Firma: IPFrekrutacja
Oferta pracy Praca na produkcji dla grup we Francji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

IPFrekrutacja | Czytano 381 razy | 22-11-2018