Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
Aleksandra Szymocha
Aleksandra Szy
Paulina55
Paulina55
Anabla
Anabla
Kinga Nitka
Kinga Nitka
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Poszukiwana Kasjer Kasjerka Gdańsk Matarnia

Poszukiwana Kasjer Kasjerka Gdańsk MatarniaAgencja Recrew HR ( dawniej WYG HR CONSULTING ) obecnie poszukuje dla jednego z klientów osób na stanowisko:

KASJER/KASJERKA

Lokalizacja: Matarnia

Oferujemy:
#8226;umowę zlecenie z Zus
#8226;elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb!
#8226;stawkę godzinową
#8226;stabilne zatrudnienie w delikatesach

Obowiązki:
#8226;obsługa klientów przy kasie
#8226;obsługa kasy fiskalnej
#8226;obsługa terminalu płatniczego

Wymagania:
#8226;AKTUALNA KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ
#8226;mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Jeśli sądzisz, że jesteś odpowiednią osobą na powyższe stanowisko i chciałbyś podjąć tę pracę, prosimy o przesłanie CV na adres mailowy gdansk@recrewhr.pl z nr ref. KAS/06/MAT lub o kontakt 507-194-723

Prosimy o dodanie klauzuli:
1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
2.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.V.
INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH
1.Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)

1.Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)
2.Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
3.Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.
4.Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Pensja:
Lokalizacja: Gdańsk
Firma: Recrew
Kontakt 4u
Recrew HR
gdansk@recrewhr.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Recrew | Czytano 1212 razy | 28-08-2018

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica