Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Pomocnik mechanik maszyn

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - belgijskiej firmy sprzedającej maszyny rolnicze, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK MECHANIKA MASZYN ROLNICZYCH, Belgia

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie prostych napraw maszyn rolniczych takich jak: traktory, kosiarki czy ciągniki rolnicze.

Do obowiązków należeć będzie:

  • dokonywanie przeglądów i drobnych napraw m.in. wymiana oleju

  • mycie i sprzątanie pojazdów przed dokonaniem napraw

  • przygotowanie pojazdów do odbioru przez klienta

  • utrzymanie porządku na warsztacie

Wymagania:

  • doświadczenie min. 2-letnie

  • wykształcenie minimum średnie techniczne jako mechanik samochodowy

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • prawo jazdy kategorii B

  • własny samochód- mile widziany

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 13EUR brutto/h,

  • praca od poniedziałku do soboty, min. 38h tygodniowo,

  • możliwość pracy w nadgodzinach - płatne 150%,

  • praca na dłuższy okres czasu,

  • dodatek wakacyjny 15,38% rocznych zarobków brutto,

  • premię roczną w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni),

  • bony żywnościowe: 8EUR za każdy przepracowany dzień (1,09 EUR -wkład pracownika),

  • opiekę polskiego koordynatora,

  • dopełnienie formalności związanych z wyjazdem

Potrącane z wynagrodzenia:

  • koszty zakwaterowania: 80EUR/tydzień

  • ubezpieczenie 7,5EUR / miesiąc

Pensja:
Lokalizacja: Wingene
Firma: Link2europe
Oferta pracy Pomocnik mechanik maszyn może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 332 razy | 04-05-2017