Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Pomocnik drukarza

Pomocnik drukarzaGP People jest firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma istnieje od 2002 roku, a swoją działalność skupia na oferowaniu przedsiębiorstwom innowacyjnych rozwiązań zwiększających efektywność zatrudnienia. GP People należy do Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia SAZ oraz Business Centre Club - największych organizacji w Polsce skupiających agencje zatrudnienia. Dzięki GP People pracę znalazło już 5000 pracowników. Jesteśmy Agencją zatrudnienia ( nr certyfikatu 572).
Nasz międzynarodowy Klient z branży produkcyjnej jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku w dziedzinie produkcji, oraz wiodącym dostawcą związanych z nimi usług.
W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa, poszukujemy osób do pracy do działu personalizacji na stanowisko

Pomocnik drukarza:

Oczekiwania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piatku w trybie dwuzmianowym
- umiejętności manualne
- mile widziane osoby uczące się
obowiązki:

- nadzorowanie pracy maszyny drukującej, zgrzewajacej
- kontrola jakości produktu
oferujemy:

- wygodne stanowisko pracy (praca siedząca)
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- współpracę z młodymi ludźmi
opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: gdansk@gppeople.pl
Prosimy wpisywać w temacie maila: P0/06/2014
Pensja:
Lokalizacja: Gdańsk
Firma: GP People
Oferta pracy Pomocnik drukarza może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4821 razy | 09-06-2014