Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Pielęgniarka /registered nurse-guernsey, wyspy normandz

Pielęgniarka /registered nurse-guernsey, wyspy normandzMediProfis-Obecnie dla naszego klienta, którym jest renomowana sieć domów opieki na terenie Wielkiej Brytanii poszukujemy osób na stanowisko:

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ (REGISTERED NURSE) z możliwością awansu na stanowisko pielęgniarki oddziałowej
Lokalizacja: UK/Wyspy normandzkie, Guernsey
- Pięknie położona wyspa przy francuskim wybrzeżu na kanale La Manche
- Dobre połączenia komunikacyjne z Wielkiej Brytanii i Francji promem i samolotem

WYMAGANIA:
- wykształcenie kierunkowe, magister lub licencjat pielęgniarstwa, doświadczenie zawodowe
- posiadanie numeru PIN w NMC ( Nursing & Midwifery Council ), doświadczenie w UK mile widziane
- znajomość jez. angielskiego na poziomie B2
- empatia wobec pacjentów, rzetelność, zaangażowanie w pracę

OBOWIĄZKI:
- obsługa recepcji, przyjmowanie pacjentów do domu opieki
- sprawowanie opieki medycznej i wsparcia podopiecznego w codziennych czynnościach w prywatnym domu opieki
- realizacja ustalonych zasad i procedur w trakcie przyjmowania pacjentów do domu
- dbanie o utrzymanie wysokich standardów opieki poprzez kontrole i ocenę pracy
- składanie sprawozdania z realizacji wyznaczonych zadań

OFERUJEMY:
- bardzo dobre zarobki, na początek 16, 00-18, 00£ na h
- stabilną umowę o pracę z pełnym pakietem socjalno-emerytalnym
- 5 tygodni urlopu wypoczynkowego
- kontrakt 36h / tydzień (możliwość większej liczby godzin pracy )
- pakiet szkoleniowy, możliwość awansu zawodowego
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: MediProfis
Oferta pracy Pielęgniarka /registered nurse-guernsey, wyspy normandz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4786 razy | 19-01-2015