Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Personel Sprzątający - Żerniki

Personel Sprzątający - ŻernikiPersonel Sprzątający - Żerniki ok. Poznań

Miejsce pracy: Żerniki Nr ref. SP/07/11/ŻER

Obowiązki:

- Kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowej 2 dni w tygodniu (około 3-4 godziny dziennie)

Kwalifikacje:

- Solidność i dokładność
- Dyspozycyjność 2 dni w tygodniu po ok. 4 godziny
- Motywacja do podjęcia pracy dodatkowej
- Doświadczenie w profesjonalnym sprzątaniu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Legalną pracę w oparciu o umowę o dzieło
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacje bez nr ref. NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.
Pensja:
Lokalizacja: Żerniki
Firma:
Oferta pracy Personel Sprzątający - Żerniki może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 8555 razy | 13-07-2011