Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Opiekun opiekunka od 1.10 1300 euro

Opiekun opiekunka od 1.10 1300 euroCentrum Językowe Konik24
specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w opiece na terenie Niemiec.

Praca dla OPIEKUNKI/OPIEKUNA
z dobrym niemieckim

NA START 100 euro PREMII DLA CIEBIE - za przejście do naszej firmy

Miejsce pracy: Niemcy - Wilnsdorf

Termin wyjazdu: od 1.10

Wynagrodzenie: 1300 euro

Ogólny opis:
Opieki wymaga samotnie mieszkająca kobieta.
Pani Elisabeth cierpi na chroniczne zapalenie dróg moczowych , dlatego musi pic 3 l wody dziennie. Chodzi przez to częściej do toalety ma wkładki bo częściowo nie trzyma moczu, ma małą dezorientacje czasowo przestrzenną.
Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym.
Panią trzeba wspomóc przy myciu, ubieraniu, robić zakupy, gotować, prać, sprzątać.
Je bardzo zdrowe rzeczy, wszystko świeże, warzywa , owoce, świeże soki z owoców, na deser pudding, Speisequark, jogurt, lubi warzywa z patelni, ryż z warzywami, naleśniki.
Ogólnie nie będzie problemu z żywieniem i robieniem zakupów.
Nie ma dźwigania, pieluchomajtek.
Zadzwoń i poznaj szczegóły.

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy, wspólne spędzanie czasu.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
- doświadczenie w opiece
- mile wdziane referencje

ZAPEWNIAMY:

* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK
(niemiecka emerytura , kindergeld)

* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO

* Podwójne diety i premie na Święta

* Zwrot kosztów podróży

* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach

* Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NA POZIOMIE:
PODSTAWOWYM,
KOMUNIKATYWNYM,
DOBRYM I BARDZO DOBRYM

JUŻ DZISIAJ
DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE.
Pensja: 1300 euro
Lokalizacja: Wilnsdorf
Firma: Konik.wroclaw
Oferta pracy Opiekun opiekunka od 1.10 1300 euro może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 698 razy | 07-09-2017