Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

Opiekun Klienta w Minioddziale Banku - Wschowa

Opiekun Klienta w Minioddziale Banku - WschowaGrupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wschowa
Województwo: wielkopolskie
Branża: Finanse
Rodzaj umowy: Na czas określony
Godziny pracy: Pełny etat

Obowiązki:
- obsługa kasowa (tylko złotówki),
- sprzedaż podstawowych produktów bankowych: konta, pożyczki gotówkowe, karty, depozyty,
- pozyskiwanie Klientów: bezpośrednie, telefoniczne, mailowe.

Proponujemy:
- możliwość pracy w banku, który wyznacza standardy obsługi klienta na rynku
- rozbudowany system szkoleń
- możliwość rozwoju w strukturach banku
- wytyczoną ścieżkę kariery

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży lub pozyskiwaniu klienta,
- chęć pracy z klientem,
- nastawienie na jakość obsługi klienta - możliwość pracy u Lidera Jakości w obsłudze,
- energia i chęć działania,
- kultura osobista na wysokim poziomie,
- umiejętność i chęć pracy w zespole.
Pensja:
Lokalizacja: Wschowa
Firma: WORKSERVICE
Oferta pracy Opiekun Klienta w Minioddziale Banku - Wschowa może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5197 razy | 07-08-2013