Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Opiekun (-ka) os. starszych z dobrym językiem niem.

Opiekun (-ka) os. starszych z dobrym  językiem niem.WINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko:

Opiekun (-ka) os. starszych z dobrym językiem niemieckim w Meerbusch od 25.11.2014
Miejsce pracy: Niemcy, Meerbusch
Rozpoczęcie pracy: od 25.11.2014

Nr ref.: 166.2014
Poszukujemy opiekuna/opiekunki dla 70 letniej Pani. Pacjentka ma problemy z poruszaniem się, korzysta z wózka. Waży około 65 kg, wzrost 167 cm. Mieszka z mężem. Dwa razy w ciągu dnia (rano i wieczorem) przychodzi pielęgniarka, która przejmuje część obowiązków związanych z utrzymaniem właściwej higieny pacjentki.W domu są również 2 psy.

WYMAGANIA:
Dobra znajomość języka niemieckiego,
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w Niemczech,
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość,
Brak nałogów,
Gotowość do podjęcia pracy na 2 miesiące lub dłużej,

OBOWIĄZKI:
Zabiegi pielęgnacyjne,
Pomoc w utrzymaniu higieny,
Przygotowywanie posiłków,
Prowadzenie domu,
Pomoc w ubieraniu Pacjentki
Rozmowy, spacery i wspólne gry z podopiecznym,

OFERUJEMY:
Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, pełne ubezpiezenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Stałą opiekę koordynatora w Polsce i za granicą,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
Bezpłatny dojazd i powrót,
Pełna organizacja wyjazdu,

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Opiekun (-ka) os. starszych z dobrym językiem niem. może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4669 razy | 20-10-2014