Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Operator wózka reach truck podwójny skład

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy logistycznej w Belgii - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

       OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA (PODWÓJNE SKŁADOWANIE), Belgia

Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionych osób będzie należeć re-lokalizacja towaru na magazynie.
Firma zwraca szczególną uwagę na przestrzeganie norm bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • duże doświadczenie jako operator wózka widłowego typu reach truck

  • umiejętność i doświadczenie podwójnego składowania

  • umiejętność pracy z kamerą

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • certyfikat na operatora wózka widłowego typu reach truck - warunek konieczny

  • gotowość do podjęcia od zaraz

  • umiejętność pracy w grupie

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

  • własny samochód - mile widziany!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 12.20EUR brutto + 7,5% zmianowego za pracę na drugiej zmianie i 15% zmianowego za pracę w nocy

  • bony żywnościowe wartości 8EUR brutto (koszt pracownika 1,24 euro) za każdy dzień pracy

  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

  • 40 godzin pracy tygodniowo

Potrącane z wynagrodzenia:

  • zakwaterowanie: 80EUR tygodniowo

  • ubezpieczenie: 7.5EUR miesięcznie

Pensja:
Lokalizacja: Bornem
Firma: Link2europe
Oferta pracy Operator wózka reach truck podwójny skład może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 404 razy | 04-05-2017