Kanał RSS
Tomasz Garliński25
Tomasz Garlińs
Sikora
Sikora
InAxttion
InAxttion
qsia
qsia

Popularne zawody

Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Operator - Mechanik

Operator - MechanikProgres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od ponad 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales Marketing. Należymy do Grupy Progres - eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, posiadamy 23 biura w Polsce i jedno na Ukrainie. Zaufało nam już przeszło 1300 firm. Jeżeli chcesz zrobić zawodowy #Progres, rozwijać się, kształcić kompetencje i pracować przy najbardziej prestiżowych projektach w kraju, dołącz do nas!

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z Poznania poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Wymagamy od Kandydatów:

doświadczenia w pracy na maszynach starego typu,
doświadczenia i praktycznych umiejętności w ustawianiu maszyn do produkcji,
wykształcenia kierunkowego.

Zadania:

ustawianie maszyn starego typu do produkcji
uczestnictwo w naprawach i konserwacji parku maszynowego,
współpraca z działem utrzymania ruchu,

Pracodawca oferuje:

Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji,
Możliwość podjęcia współpracy z doświadczonym zespołem,
Pracę w systemie trzyzmianowym.

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.

#8222;Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail:kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych #8211; dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 #8211; 309 Gdańsk, e-mail: iod@grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku #8211; art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.#8221;
Pensja:
Lokalizacja: Poznań
Firma: Grupa Progres
Kontakt 4u
hanna.sarbinowska@grupaprogres.pl

Grupa Progres | Czytano 133 razy | 18-09-2019