Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Operator CNC (frezarka) - Czechy, Brno

Operator CNC (frezarka) - Czechy, BrnoAgencja pośrednictwa pracy Tim Lewis Recruitment s.r.o.
Nasze biuro w Pradze zostało otwarte w 2004 roku, skąd działamy w obrębie całej Republiki Czeskiej oraz pośredniczymy w doborze kandydatów dla naszych klientów w Wielkiej Brytanii.

Nasz klient jest wiodącym na czeskim rynku producentem urządzeń grzewczych, pieców, wkładów kominkowych, grzejników. Swoje najwyższej jakości produkty eksportuje do ponad 25 krajów świata. Jest firmą zajmującą się ciężką inżynierią. Obecnie, do fabryki w Czechach, poszukuje osób na stanowiska:

Ustawiacz maszyn CNC - (okolice Brna)

Zadania:
 obsługa 5 osiowych frezarek:

TRIMILL VF 4525 – system Heidenhan 530i, 5 osiowa frezarka
WHN 13 - system Heidenhain 430, 3 osiowa frezarka
FRFQ system Sinumerik 250 - 840D, 5 osiowa frezarka

 wdrożenie niezależnego sterowania
 kalibracja przyrządów pomiarowych
 przygotowanie i kontrola elektronarzędzi
 praca zgodnie z dokumentacją techniczną
 prawidłowa realizacja procesu na obrabiarce wraz z kontrolą wykonanych przez siebie części
 dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi
 dbanie o zapobieganie powstawaniu braków, niszczenia materiału, awariom maszyn i urządzeń

Wymagania:
 wymagamy przeszkolenia w inżynierii mechanicznej
 min. 5-letnie doświadczenie w obsłudze wyżej wymienionych maszyn CNC
 doświadczenie w ustawianiu maszyn i wprowadzaniu korekt
 znajomość obróbki niestandardowej
 znajomość obróbki jednostkowej lub małoseryjnej, najlepiej z doświadczeniem w obróbce dużych elementów o wadze od 3000 do 12000 kg
 umiejętność obróbki metalu za pomocą programu do obróbki 2D
 wykształcenie min. średnie techniczne
 opanowane podstawy obróbki metali
 znajomość rysunku technicznego
 gotowość do pracy 3 – zmianowej

Oferujemy:
 pracę w renomowanej i stabilnej firmie zorientowanej na zaawansowany rozwój technologiczny
 atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia
 pewne zatrudnienie na umowę o pracę

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 Poz. 883)".
Pensja:
Lokalizacja: Brno
Firma: Tim Lewis Recruitment
Oferta pracy Operator CNC (frezarka) - Czechy, Brno może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1592 razy | 12-11-2012