Kanał RSS
Daria J.
Daria J.
Jacek Pawliczuk
Jacek Pawliczu
Tempoline Uitzenbureau
Tempoline Uitz
Paulina644
Paulina644

Popularne zawody

Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Operato produkcji pcv

Operato produkcji pcvNie wymagamy doświadczenia!

OGŁOSZENIE PROGRESOWE:
Obowiązki:
Prace związane z obróbką profili PCV
Składanie profili PCV (okuwanie, składanie konstrukcji)
Obsługa maszyn i urządzeń na różnych stanowiskach.
proste prace pomocnicze przy produkcji okien
Oferujemy:
Praca w systemie 2-zmianowym ( 06:00-14:00 / 14:00-22:00)
Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
Możliwość awansu i podwyżki
Możliwość nadgodzin
Dobra atmosferę pracy oraz stabilne zatrudnienie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: gdansk@recrewhr.pl wyświetl e-mail z nr ref: TCZ/18/PROD.

Prosimy o dodanie klauzuli:
#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku #8211; w przypadku zamieszczenia zdjęcia) przez RECREW HR sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników#8221;,
#8222;Oświadczam, iż administrator danych osobowych RECREW HR sp. z o.o. wypełnił wobec mnie obowiązek informacyjny przewidziany w art. 13 i nast. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)#8221;
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY:
1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk lub e-mail:n...@recre... wyświetl e-mail )
2. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
3. Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 3 lat.
4. Odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii.
Pensja:
Lokalizacja: Gdańsk, Tczew
Firma: Recrew
Kontakt 4u
e-mail: gdansk@recrewhr.pl

Recrew | Czytano 596 razy | 05-11-2018