Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Oferta pracy dla opiekunki osób starszych

Oferta pracy dla opiekunki osób starszychDo opieki Pani 88 lat mieszkająca z mężem 88 lat. Pani jest po wylewie, ma problemy ze słuchem i porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego (II grupa inwalidzka) Seniorka cierpi również na inkontynencję oraz problemy z sercem. Sporadycznie trzeba wstawać w nocy do podopiecznej. Do domu przychodzą pielęgniarki. Trzeba pomagać seniorce np. przy ubieraniu, rozbieraniu, myciu się itp. Do obowiązków opiekunki należy również prowadzenie domu. Seniorka ma duszę artystyczną, bardzo lubi haftować obrazy.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

Wymagania:

kobieta (wiek 30 lat do 60 lat)
język niemiecki na poziomie podstawowym
doświadczenie w opiece
mile widziane referencje
mile widziane prawo jazdy

ZAPEWNIAMY:
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
(niemiecka emerytura , kindergeld)
* Podwójne diety i premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
* Postojowe w wysokości 300 zł przy drugim wyjeżdzie

Tylko u nas masz do wyboru dwie formy zatrudnienia:

UBEZPIECZENIE POLSKIE:
- Umowa zlecenie
- Odprowadzanie składek do Polskiego ZUS
- Ciągłość ubezpieczenia po powrocie ze zlecenia do Polski

UBEZPIECZENIE NIEMIECKIE:
- Polska umowa zlecenie
- Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych DAK
- Po 5 latach pracy, pracownikowi przysługłuje niemiecka emerytura
- Świadczenia rodzinne np: kindergeld 184 na jedno dziecko - pomagamy załatwić formalności

Bonus!!!!
Przy poleceniu naszej agencji innym osobom otrzymasz 50

Pensja: 900 euro
Lokalizacja:
Firma: Konikzgierz
Oferta pracy Oferta pracy dla opiekunki osób starszych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 517 razy | 21-10-2016