Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Murarz z doświadczeniem przy betonowaniu, zbrojeniach

Murarz z doświadczeniem przy betonowaniu, zbrojeniachStanowisko: Murarz z doświadczeniem przy betonowaniu, zbrojeniach i szalunkach
okolice Koblenz
nr oferty: 04/03/PF/2018
wakaty: 2
język: dobry niemiecki lub angielski

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: murarz

Opis / Obowiązki:
#183;Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie
#183;Długotrwała umowa o pracę z niemiecką firmą budowlaną
#183;Praca na pełny etat 180 do 200 godz. miesięcznie
#183;Praca jest stacjonarna, przy murowaniu domów 1- do 6-rodzinnych od podstaw
#183;Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty

Główne zadania:
#183;Budowa domów od podstaw
#183;Murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów mieszkalnych z pustaków, cegieł, bloczkow itp.
#183;Prace szalunkowe, zbrojarskie, betonowanie, szpachlowanie

Wymagania:
#183;Młody wiek (do ok. 35 lat)
#183;Zawód murarz udokumentowany świadectwem
#183;Doświadczenie jako zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy
#183;Konieczne min. 4-letnie doświadczenie w murowaniu obiektów mieszkalnych, optymalnie od podstaw
#183;Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
#183;Konieczny własny transport z mieszkania do pracy
#183;Sumienność, profesjonalizm, dokładność i szybkość wykonywania robót

Oferujemy:
#183;Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
Stawka godzinna brutto od: 14 do 16 euro
#183;Dieta dzienna netto: 12 euro
#183;Wynagrodzenie miesięczne netto od 1950 do 2300 euro ( możliwe wyższe wynagrodzenie)
#183;Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 150 euro miesięcznie/os (pracodawca udostępnia dom dla pracowników)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 519685033, 666 341 518 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: #8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).#8221;

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy za granicą.
Pensja: 14-16 euro brutto/h + dieta dzienna - 12 euro netto
Lokalizacja:
Firma: CoronaSilesia
Oferta pracy Murarz z doświadczeniem przy betonowaniu, zbrojeniach może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 567 razy | 19-01-2018