Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Monter rusztowań przemysłowych Belgia/Holandia

Monter rusztowań przemysłowych Belgia/HolandiaSFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Polsce...
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter rusztowań
Miejsce pracy: Belgia/Holandia, projekty na terenie całej Europy

Opis stanowiska:
-montaż i demontaż rusztowań przemysłowych

Wymagania:
-doświadczenie zawodowe min. 2 lata w pracy na stanowisku Montażysta Rusztowań (zdobyte na obiektach przemysłowych, tj. rafineriach, elektrowniach, zakładach chemicznych, stoczniach)
-uprawnienia DNV Steigerbouwer A i/lub B, §46C, IMBiG lub inne uprawnienia unijne oraz dyplom VCA/SCC#8211; projekty na terenie Belgii
-uprawnienia Steigerbouwer DNV A i/lub B oraz dyplom VCA oraz BSN #8211; projekty na terenie Holandii
-znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym (umożliwiającym samodzielne zdanie testów BHP na bramie)
-umiejętność czytania rysunku technicznego
-komplet własnych narzędzi
-wysoka sprawność fizyczna
-dokładność i sumienność
-brak nałogów

Mile widziane:
-prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)

Oferujemy:
-stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
-zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
-atrakcyjne zarobki
-możliwość pracy na nadgodziny

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.
Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopię szkoleń BHP (VCA/SCC), Personal Safety Logbook (zielona/pomarańczowa książeczka), a także referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proszę o zamieszczenie ponizszej klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS International Sp. z o.o. Sp. k moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o. Sp. k. dokumentach, takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.

Pensja:
Lokalizacja: Rotterdam, Antwerpia
Firma: SFSInternational
Oferta pracy Monter rusztowań przemysłowych Belgia/Holandia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

SFSInternational | Czytano 709 razy | 10-01-2019