Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

Młodszy programista, Front End Development

Młodszy programista, Front End DevelopmentOpis stanowiska:

Jako Młodszy Programista będziesz współpracował z bardziej doświadczonymi kolegami przy tworzeniu bogatego i intuicyjnego interfejsu użytkownika, który uczyni pracę naszych klientów prostszą i wydajniejszą.

Wymagania:
-Umiejętność programowania w języku obiektowym,
-Umiejętność zrozumienia, komunikowania i rozwiązywania problemów
Dodatkowe atuty
-Znasz wzorce projektowe takie jak Factory, Aggregate, Repository, Service
-Znasz wzorce architektoniczne takie jak MVP, MVVM czy MVC
-Nie uważasz testów jednostkowych za stratę czasu
-Znasz SQL i zagadnienia związane z relacyjnymi bazami danych
-Wiesz co to jest Kanban i/lub SCRUM
-Wykorzystujesz w praktyce system kontroli wersji
-Masz doświadczenie w pracy w zespole
-Programujesz w NET

Oferujemy:
-stabilną pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-rozwój zawodowy, pracę z nowoczesnym oprogramowaniem i sprzętem
-umowę o pracę, komfortowe warunki pracy.

Miejsce pracy: Zielona Góra
Pensja:
Lokalizacja: Zielona Góra
Firma:
Oferta pracy Młodszy programista, Front End Development może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

| Czytano 5201 razy | 02-06-2014