Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Mechanik maszyn budowlanych i rolniczych

Mechanik maszyn budowlanych i rolniczychAgencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat.
Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH, ROLNICZYCH, PRZEMYSŁOWYCH

Erlangen, Ingolstadt, Nurnberg

Oferujemy:
#8226;Umowę o pracę na czas nieokreślony
#8226;Praca na pełny etat plus nadgodziny
#8226;Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
#8226;Płatny urlop
#8226;Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
#8226;Miesięczne wynagrodzenie min. 2.150 euro netto
#8226;Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
#8226;Zagwarantowane narzędzia do pracy
#8226;Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
#8226;Konserwacja oraz naprawa maszyn rolniczych lub budowlanych
#8226;Utrzymanie urządzeń w należytym stanie
#8226;Diagnoza usterek w maszynach rolniczych, budowlanych
#8226;Nastawianie, przebudowa i obsługa maszyn
#8226;Nadzór procesu produkcyjnego

Wymagania:
#8226;Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
#8226;Znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM,
znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
#8226;Prawo jazdy, własny samochód

Pensja:
Lokalizacja: Erlangen, Ingolstadt, Nurnberg
Firma: Koncepcja
Oferta pracy Mechanik maszyn budowlanych i rolniczych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Koncepcja | Czytano 449 razy | 07-12-2016