Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Maszynista offsetowy / drukarz

Maszynista offsetowy / drukarzFirma z branży drukującej produkująca książki, plakaty i ulotki poszukuje maszynistę- drukarza.

Będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn offsetowych oraz maszyn tnących i falsujacych.

Praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany (weekendy wolne).

oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- wynagrodzenie zasadnicze: 5600 zł brutto
do 1400 zł brutto premii
- pracę od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)

zadania:
- obsługa maszyny offsetowej
- obsługa maszyn do cięcia arkuszy, falsowania

oczekujemy:
- doświadczenia jako maszynista- drukarz
- dyspozycyjności do pracy zmianowej
- motywacji do pracy

Zapraszam do aplikowania.
Pensja: 7000
Lokalizacja: Opole
Firma: alojek
Kontakt 4u
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

alojek | Czytano 67 razy | 08-09-2023