Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Masz uprawnienia? Zamień je w CEVA na sporą sumkę

Masz uprawnienia? Zamień je w CEVA na sporą sumkęPraca dla lidera rynku w Holandii, realizującego różnego rodzaju usługi logistyczne. Centrum dystrybucyjne do którego właśnie rekrutujemy obsługuje bardzo dobrze znane marki, dla których przygotowywane są tysiące zamówień dziennie.
Miejscowość: Oostrum
WYMAGANIA
#8226;Czynne prawo jazdy kat. B
#8226;Ważny certyfikat (w przypadku kandydatów na Reachtruck: jeżeli posiadasz już licencję i masz niedawne doświadczenie w prowadzeniu wózka wysokiego składowania, istnieje możliwość odbycia szkolenia odświeżającego po przyjeździe do NL i uzyskania holenderskiego certyfikatu!)
#8226;Znajomość angielskiego (min.A2, aby móc uczestniczyć w szkoleniach i komunikować się z przełożonymi)
Twój zakres obowiązków: Jako OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO będziesz odpowiedzialny za transport paczek na różne miejsca w magazynie - do Twoich obowiązków będzie należał załadunek/rozładunek, przenoszenie materiałów zapakowanych na paletach, sprawdzanie pakunków pod kątem uszkodzeń, zarządzanie stanem magazynowym oraz owijanie palet.
Praca odbywa się na jedną lub dwie zmiany (w zbliżającym się wysokim sezonie mogą być trzy, za które oczywiście otrzymasz bonus płacowy!)
Co gwarantujemy?
#8226; Minimum formalności (możliwość załatwienia wszystkiego drogą elektroniczną)
#8226; Atrakcyjną stawkę: 12.78 EUR +8, 33% dodatku urlopowego = 13.84 EUR/h brutto
#8226; Dodatki zmianowe za pracę w godzinach wieczornych i nocnych (35-45%) oraz w weekendy i Święta (50-100%)
#8226; Ubezpieczenie, umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (po 78 tygodniach opcja otrzymania od CEVA umowy na czas określony)
LOGISTYKA Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane #8211; jeśli potrzebujesz! Do pracy możesz także dojechać własnym samochodem i zabrać ze sobą współpracowników, wtedy pracodawca pokryje koszty przejazdu od 1 km do max. 50 km (#8364;1, 40 - 14, 85 dziennie)
Zupełnie za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, Helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów, dla naszych pracowników np. OTTO Mega Rewards!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pensja:
Lokalizacja: Miejscowość: Oostrum
Firma: OTTO Work Force Recruitme
Kontakt 4u
APLIKUJ i dołącz do międzynarodowego zespołu pracowników CEVA! Zadzwoń: 717443100 lub wyślij aplikację na adres: mmega@ottoworkforce.eu
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

OTTO Work Force Recruitme | Czytano 95 razy | 16-10-2023