Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Marynarz śródlądowy

Marynarz śródlądowyDla naszego Klienta, będącego liderem w branży transportu wodnego, poszukujemy marynarzy śródlądowych.

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sterowanie statkiem pod nadzorem kierownika lub zastępcy kierownika statku.
Oferujemy
#8226;zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
#8226;pracę długoterminową we Francji
#8226;możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego jako zbrojarz
#8226;atrakcyjne wynagrodzenie
#8226;składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
#8226;po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 #8364;)
#8226;okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
#8226;prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
#8226;zorganizowany transport i zakwaterowanie
#8226;zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
#8226;zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
#8226;wsparcie polskiego koordynatora
#8226;100 #8364; premii za polecenie pracownika
Zakres obowiązków
#61607;wykonywanie prac manewrowych, np. cumowanie, kotwiczenie, ściąganie z mielizny;
#61607;konserwacja statku;
#61607;pełnienie dozoru na statku w trakcie postoju;
#61607;wykonywanie prac porządkowych na statku;
#61607;przygotowywanie i utrzymywanie w gotowości sprzętu stanowiącego wyposażenie techniczno #8211; eksploatacyjne statku;
#61607;obserwacja drogi wodnej podczas trudnych warunków nawigacyjnych lub na uciążliwych odcinkach dróg wodnych;
#61607;utrzymywanie gotowości do użycia i sprawności sprzętu ratunkowego;
#61607;wykonywanie drobnych napraw sprzętu stanowiącego wyposażenie statku;
#61607;wykonywanie różnych prac przy pobieraniu paliwa, wody i innego zaopatrzenia statku;
#61607;przygotowanie urządzeń zejściowych dla pasażerów i załogi;
#61607;czuwanie nad bezpieczeństwem wsiadających i wysiadających pasażerów;
#61607;czuwanie nad zachowaniem ładu i porządku wśród pasażerów;
#61607;udział w alarmach ćwiczebnych.

Wymagania
#61607;ukończone 18 lat;
#61607;stan zdrowia odpowiedni do zakresu pracy na statkach żeglugi śródlądowej potwierdzony świadectwem zdrowia;
#8226;odpowiednie świadectwo żeglugi śródlądowej
#8226;doświadczenie w pracy na jednostkach żeglugi śródlądowej
#8226;znajomość języka w stopniu komunikatywnym angielskiego lub francuskiego
Pensja:
Lokalizacja: Paryż
Firma: IPFrekrutacja
Oferta pracy Marynarz śródlądowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

IPFrekrutacja | Czytano 420 razy | 04-10-2018