Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

Magazynier - Olomouc

Magazynier - OlomoucAgencja Pracy Tymczasowej Eurokadra FS Sp. z o.o. (nr cert. 8261) poszukuje kandydatów do pracy w centralnych magazynach spożywczych na terenie Czech na stanowisko:

Magazynier - kompletacja towaru
Czechy / Olomouc

Zadania:
-kompletowanie towary spożywczego wg zleceń
-obsługa systemu słuchawkowego
-obsługa wózków elektrycznych

Oferujemy:
-kurs na wózki widłowe
-opiekę polskojęzycznego koordynatora
-zakwaterowanie
-możliwość dowozu pracowników z Katowic do Olomouc
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę długofalową
-możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
-zdecydowanie do podjęcia pracy na terenie Czech
-rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność
-dyspozycyjność do wyjazdu

Prosimy o zamieszenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Pensja:
Lokalizacja: Olomouc
Firma: Eurokadra FS Sp. zo.o.
Oferta pracy Magazynier - Olomouc może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Czechy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 949 razy | 12-08-2015