Strona główna >> Lubelskie >> Dam pracę

Koordynator projektu ue - po kl

Koordynator projektu ue - po klFirma JC Group w związku z planowaną realizacja projektu szkoleniowego w ramach 8.1.1 POKL dofinansowanego z EFS poszukuje kandydata na stanowisko:
Koordynator Projektu UE - PO KL
Miejsce: Lublin
Obowiązki:
-kompleksowa koordynacja i zarządzanie projektem PO Kapitał Ludzki Priorytet VIII
-organizacja zadań projektu, sporządzanie umów, formularzy, dokumentacji projektowej
-pomoc przy rekrutacji beneficjentów
-promocja projektu
-pomoc przy organizacji szkoleń
-proces ewaluacji projektu
-obsługa formularza PEFS
-monitoring wskaźników i harmonogramu
-obsługa administracyjna i logistyczna
Kwalifikacje:
-min. roczne doświadczenie w realizacji/zarządzaniu projektami PO Kapitał Ludzki
-wykształcenie wyższe
-praktyczna umiejętność obsługi GWA i GWP
-bardzo dobra obsługa komputera i Internetu oraz urządzeń biurowych
-bardzo wysoka kultura osobista i komunikatywność
-kreatywność, samodzielność - własna inicjatywa
-dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
-umiejętność dostrzegania problemów, analizy, generowania adekwatnych rozwiązań
-czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
-stałość zatrudnienia (umowa o pracę na czas 10 miesięcy)
-możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowisko
-pełną dyskrecję personalną podczas aplikowania do naszej firmy
Sposób zgłoszenia ofert:
Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: info@jcgroup.pl z dopiskiem w tytule maila: Koordynator POKL Lublin, do końca 10.02.2013
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Pensja:
Lokalizacja: Lublin
Firma: Jcgroup
Oferta pracy Koordynator projektu ue - po kl może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Lubelskie >> Dam pracę

| Czytano 7261 razy | 29-01-2013