Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Konstruktor

KonstruktorFirma Instytut Technik i Technologii Specjalnych Sp. z o. o. zajmuję się problematyką związaną z dystrybucją i magazynowaniem paliw i biopaliw. Działa aktywnie w zakresie recyklingu energetycznego odpadów.
Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Konstruktor, Miejsce pracy: Wyszków

Zakres obowiązków:
-opracowywanie konstrukcji nowych wyrobów;
-modyfikacja i optymalizacja istniejących wyrobów;
-opracowywanie dokumentów konstrukcyjnych;
-nadzór nad wdrażaniem nowych wyrobów (serii prototypów).

Wymagania:
-wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, mechatronika);
-doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora - min 2 lata;
-dobra znajomość zasad rysunku technicznego;
-znajomość programów Auto CAD, PTC Creo (Pro-Engineer);
-umiejętność tworzenia rozwiązań konstrukcyjnych od projektu do wykonania;
-dobra znajomość języka angielskiego;
-komunikatywność, inicjatywa.

Oferujemy:
-możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji;
-bezpośredni kontakt z udziałem produkcyjnym realizującym na miejscu nowe projekty;
-atrakcyjne wynagrodzenie;
-praca w miłym i młodym zespole.

Pensja:
Lokalizacja: Wyszków
Firma: Firma Instytut Technik
Oferta pracy Konstruktor może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5305 razy | 13-02-2014